ПТ Універсал
- офіційний партнер компанії
Про нас Послуги Галерея Акції Контакти Про BuderusДля тих, хто бажає підібрати для свого будинку котельну систему, котли Buderus будуть прекрасним варіантом. Компанія Buderus пропонує своїм споживачам високоякісні системи опалення. Системи опалення будинку від різняються своєю ефективністю і прийнятною вартістю. Компанія займається виготовленням обладнання, призначеного для житлових будинків, промислових підприємств. Виробничий процес здійснюється на власному заводі і відповідає всім технічним нормам.

 

Саме тому котли Buderus користуються популярністю серед споживачів, які можуть розраховувати на:

- придбання якісного обладнання високої якості;

- передові розробки та інноваційність техніки, відповідність котлів потребам покупця;

- довгий термін експлуатації придбаної продукції;

- великий асортимент пропонованого устаткування;

- якісний сервіс та інформаційну підтримку.

Компанія Buderus пропонує своїм клієнтам промислові системи опалення, системи опалення будинку. Зацікавлений покупець може придбати всі типи і моделі котлів, існуючих на сьогоднішній день: конденсаційні, рідкопаливні, на твердому паливі, газові водогрійні. Також, можна купити генератори пара, бойлери, радіатори різних модифікацій, різноманітні комплектуючі для котлів та опалювальних систем. Таким чином, можна зробити висновок, що компанія Buderus виробляє все, що пов'язано з опаленням. Це можуть бути котли невеликих розмірів, а також масштабні станції, що використовуються в житлових комплексах, промислових об'єктах.

Протягом декількох років компанія вважається європейським лідером з виробництва котлів та іншого опалювального обладнання. Розробники систем опалення в різних комплексах і будинках віддають належне технічним характеристикам Buderus, до яких можна віднести:

- високий процес економії електроенергії;

- безшумність;

- екологічність;

- простоту монтажу, а також швидке підключення;

- високотехнологічну АСУ ТП;

- недорогий, продуманий сервіс, технічне обслуговування.

До основних достоїнств котлів Buderus можна віднести чудову сумісність елементів систем опалення. Серед продукції, пропонованої компанією завжди можна знайти готове рішення для будь-якої опалювальної системи.

Купуючи продукцію даної фірми, споживач може бути впевнений у тому, що кожен товар протестований, відрізняється довгим терміном служби і надійною роботою. Висока і чудову якість здатний показати газовий котел, призначений для будь-якого типу установки, що дозволяє знайти модель для індивідуального застосування. Використання систем опалення дозволяє підтримувати оптимальний рівень тепла в своєму будинку.

Для опалення, а також постачання житла гарячою водою застосовуються твердопаливні котли. Їх використання дозволяє створити автономну опалювальну систему, так як вони працюють без допоміжних джерел енергії, при відсутності електричного струму.

Таким чином, вирішивши придбати опалювальну техніку, варто звертати увагу на перевірених виробників, що пропонують лише якісну продукцію за прийнятними цінами.

    
Про компанію
Переваги Buderus
Статті  Buderus
Фото Buderus